Laserworld EL-900RGB Lézer
5/5
Termékkód: 344924 (EL-900RGB)
Átmenetileg nem hozzáférhető
Laserworld EL-900RGB Lézer
5/5
Termékkód: 344924 (EL-900RGB)
Átmenetileg nem hozzáférhető
Ez a termék nem elérhető. Javasoljuk, hogy állítsd be a termékfigyelőt.
Fényhatás - Laserworld lézer. Teljes lézerfény-jelenetet kínál egy eszközben. Ideális választás DJ-k, kisebb klubok és hasonlók számára. Az eszköz RGB színeket + fehér, 900 mW teljesítményt és léptetőmotorokat (3-8 kpps) szolgáltat. . A lézernek számos beépített fénymintája van - a 4 lézer egység kombinációja ugyanazokat a hatásokat érinti el,...
  • DMX: Igen
  • Lézer teljesítmény: 800 mW
  • Lézer típus: DPSS, Dióda
Laserworld EL-900RGB Lézer
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Fényhatás - Laserworld lézer. Teljes lézerfény-jelenetet kínál egy eszközben. Ideális választás DJ-k, kisebb klubok és hasonlók számára. Az eszköz RGB színeket + fehér, 900 mW teljesítményt és léptetőmotorokat (3-8 kpps) szolgáltat.
Hangvezérlés mikrofon érzékenység-állítással, önálló és DMX mód áll rendelkezésre. A vörös hullámhossz 650 nm, a zöld hullámhossz 532 nm és a kék dióda hullámhossza 450 nm, amelyek 3 mm (2 mrad) átmérőjű színes fénysugarat biztosítanak. A DMX segítségével akár 50 fényeffektus vezérelhető széles körű alkalmazásokhoz.
  • Teljes teljesítmény: 900 mW
  • Piros: 400 mW / 650 nm
  • Zöld: 150 mW / 532 nm
  • Kék: 350 mW / 450 nm
  • Fénysugár: kb. 3 mm / 2 mrad
  • Fényforrás: diódák, DPSS Laser
  • Lézer: 3B osztály
  • Működési módok: hangvezérlés, önálló, DMX, master-slave
  • Tartozékok: tápkábel, kézi, reteszelő, kulcsok
  • Tápellátás: 85 V - 250 V AC
  • Méretek: 530 x 240 x 90 mm
  • Súly: 5,5 kg
  • Fekete szín
Funkció
DMX
Igen
Lézer
Igen
Tulajdonságok
Nemzetközi védettségjelölés
Nem
Lézer teljesítmény
800 mW
Lézer típus
Dióda, DPSS
Töltés
Tápegység
240V