Marshall CODE100H Modellező erősítő
4,9/5
Termékkód: 227194 (CODE100H)
Értékesítés megszűnt
4,9/5
Termékkód: 227194 (CODE100H)
Értékesítés megszűnt
Modellező erősítő Marshall CODE100H Modellező erősítő
(3) alternatíva kiválasztása
modellező gitárerősítő fej: 100 W teljesítmény, MST technológia (a Marshall és a Softube szoftvergyártó együttműködéséből), 100 gyári preset, 14 előfok modell, 4 végfok modell, 8 hangláda szimuláció, 24 effekt (egyszerre 5 használható), 3 sávos EQ, bemeneti jelszint szabályzó, USB csatlakozó, USB interfészként is használható szinte bármelyik DAW...
modellező gitárerősítő fej: 100 W teljesítmény, MST technológia (a Marshall és a Softube szoftvergyártó együttműködéséből), 100 gyári preset, 14 előfok modell, 4 végfok modell, 8 hangláda szimuláció, 24 effekt (egyszerre 5 használható), 3 sávos EQ, bemeneti jelszint szabályzó, USB csatlakozó, USB interfészként is használható szinte bármelyik DAW szoftverrel, méretek: 590 x 210 x 300 mm, súly: 11 kg, választható tartozék: PEDL-91009 lábkapcsoló
További leírás még nem elérhető az Ön nyelvén. Addig is lehet, hogy segít az angol leírás.
Specifications: Presets 100 Wattage 100w Inputs 1 Controls bass, middle, treble, gain, volume, pre fx, amp, mod, del, rev, power, cab Pre amp models 14 Power amp models 4 Speaker cabinet models 8 Fx 24 (5 simultaneously) Speaker output 1 x 4 ohms Weight (kg) 11 Dimensions (mm) 590 x 210 x 300
Funkció
Effektcső a loophoz
Nem
Effektek száma
24
Bemenetek száma
1
MIDI interfész
Igen
Előválasztások száma
100
Tulajdonságok
Állványra szerelhető
Nem
Impedancia
8 Ohm
Teljesítmény
100 W
Erősítő szimuláció
26
Teljesítmény (Watt)
100
Bemenetek és kimenetek
Fejhallgató bemenet
Igen
MP3 / vonalbemenet
Lábkapcsoló bemeneti port
USB
DI kimenet
Töltés
Tápegység
240V