Yamaha YH-WL500Y Black Vezeték nélküli fejhallgatók On-ear
4,8/5
Termékkód: 1189306 (YH-WL500Y)
4,8/5
Termékkód: 1189306 (YH-WL500Y)
Vezeték nélküli fejhallgatók On-ear Yamaha YH-WL500Y Black Vezeték nélküli fejhallgatók On-ear
  • Konstrukció: Félig nyitott
  • Aktív zajcsillapítás: Nem
  • Frekvenciatartomány: 20 Hz - 20 kHz
  • Impedancia: 32 Ohm
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
  • Az ultra alacsony késleltetés (kevesebb, mint 4 ms) időt és érzetet takarít meg
  • Kifejezetten hangszerekhez tervezve
  • A félig nyitott kialakítás csökkenti a fülfáradtságot
  • Zenelejátszók egyszerű csatlakoztatása Bluetooth-on keresztül
  • Elég kényelmes a hosszú edzésekhez
  • Akár 9 órás akkumulátor-üzemidő
  • Az adapter nem tartozék. Kompatibilis adapter: USB-C, 5,1 V DC, 500 mA.
Konstrukció
Konstrukció: Félig nyitott
Játékidő (óra)
Játékidő (óra): 9
Bluetooth verzió
Bluetooth verzió: Bluetooth 4.2
Bluetooth-profil
Bluetooth-profil
  • A2DP
  • AVRCP
Az 20 Hz - 20 kHz frekvenciaválasza elég széles tartományt biztosít az összes finom zenei és hangi részlet rögzítéséhez.
Csomag tartalma
  • USB-C kábel
  • 3,5 mm Jack Audio Cable
  • 6,3 mm adapter
  • Charging Stand
Felhasználás
Hangszóró típusa
Dinamikus
Funkció
Aktív zajcsillapítás
Nem
Mikrofonnal
Nem
AVRCP, A2DP
Bluetooth
Igen
Tulajdonságok
Bluetooth verzió
Bluetooth 4.2
Működési távolság (m)
7
Frekvenciatartomány
20 Hz - 20 kHz
Impedancia
32 Ohm
Szín a gyártó szerint
Black
Anyag
Konstrukció
Félig nyitott
Konnektorok
A típusú csatlakozó
Jack STEREO 3,5 mm Male