Eurolite Theatre 300/500 Színházi fényvisszaverő
5/5
Termékkód: 215351 (THEATRE-300-500)
5/5
Színházi fényvisszaverő Eurolite Theatre 300/500 Színházi fényvisszaverő
Kiváló minőségű színpadi reflektor. Fókuszálás 10-ről 40-re. Tartalmaz egy keretet a színszűrők számára és egy védőrácsot. Fresnel dizájn. Lámpa 230V / 300W és 500W GY 9.5. Tápellátás 230 V AC, Áramfelvétel max. 500 W, méretei 310 x 230 x 330 mm, tömege 3,5 kg. Az izzót nem tartalmazza..
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Kiváló minőségű színpadi reflektor. Fókuszálás 10-ről 40-re. Tartalmaz egy keretet a színszűrők számára és egy védőrácsot. Fresnel dizájn. Lámpa 230V / 300W és 500W GY 9.5. Tápellátás 230 V AC, Áramfelvétel max. 500 W, méretei 310 x 230 x 330 mm, tömege 3,5 kg.
Az izzót nem tartalmazza.
Sugárzási szög
Sugárzási szög: 10-40°
Az 10-40° sugárzási szög ideális egyensúlyt biztosít a fénykoncentráció és a diszperzió között.
Felhasználás
Típus
Floodlight
Tulajdonságok
Sugárzási szög
10-40°
Elektromos energiafogyasztás
500 W
Töltés
Tápegység
240V