Ibanez IBZ10BV2 Gyakorló basszusgitár kombók
4,5/5
Termékkód: 814023
Sérült
4,5/5
Termékkód: 814023
Sérült
Kozmetikailag sérült
Készleten 1 db
Gyakorló basszusgitár kombók Ibanez IBZ10BV2 Gyakorló basszusgitár kombók (Sérült)
basszusgitár kombó: tranzisztoros basszusgitárkombó, kompakt méretek, szolid hangzás, ideális otthoni használatra, 6,5" hangszóró, 10W teljesítmény, 4Ohm impedancia, 3 sávos EQ, Volume potméter, fejhallgató kimenet, CD / mp3 lejátszó csatlakozó, zárt konstrukció, méretek: 255 x 275 x 174 mm, súly: 3,6kg .
Kozmetikailag sérült
Sérült áruról készült fényképek
Funkció
Hangszóró
1x 6,5 "
Effektcső a loophoz
Nem
Limiter
Nem
Kezelőfelület
Middle, Basszus, Treble, Hangerő
Tulajdonságok
Teljesítmény
10 W
Teljesítmény (Watt)
10
Bemenetek és kimenetek
MP3 / vonalbemenet
Igen
Fejhallgató bemenet
Igen
USB
Hangszoró kimenet
Igen, Nem
DI kimenet
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
240V