Laserworld EL-230RGB MK2 Lézer
5/5
Termékkód: 243359 (EL-230RGB)
Akció
Laserworld EL-230RGB MK2 Lézer
5/5
Termékkód: 243359 (EL-230RGB)
- 8 %
Megrendelésre
A szállítási határidőt a beszállítótól történő megrendelést követően pontosítjuk.
Lézer Laserworld EL-230RGB MK2 Lézer
Laserworld EL-230RGB MK2 Lézer
- 8 %
professzionális RGB színes lézer (hullámhossz: 650 nm piros, 455nm kék, 532 nm zöld), maximális teljesítmény 230mW, használható Standalone módban, Sound-to-light módban (beépített mikrofon) vagy DMX csatorna segítségével, fényszóródás: 30°, több mint 50 preset (alagút, réteg, hullám effektek), méretek: 188 x 165 x 106 mm, súly: 2,6 kg. Szín:...
  • DMX: Igen
  • Lézer teljesítmény: 170 mW
  • Lézer típus: DPSS, Dióda
Laserworld EL-230RGB MK2 Lézer
professzionális RGB színes lézer (hullámhossz: 650 nm piros, 455nm kék, 532 nm zöld), maximális teljesítmény 230mW, használható Standalone módban, Sound-to-light módban (beépített mikrofon) vagy DMX csatorna segítségével, fényszóródás: 30°, több mint 50 preset (alagút, réteg, hullám effektek), méretek: 188 x 165 x 106 mm, súly: 2,6 kg. Szín: fekete.
További leírás még nem elérhető az Ön nyelvén. Addig is lehet, hogy segít az angol leírás.
Specs
Total Power typical: 230 mW
Guaranteed power: 170 mW
Power Red: 100 mW / 650 nm
Power Green: 20 mW / 532 nm
Power Blue: 50 mW / 445 nm
Beam Specifications: ca. 4 mm / 1 mrad
Laser Sources: Diode, DPSS Laser
Laser Class: 3b
Operation Modes: Stand-Alone, Sound-to-Light, DMX
Scanner: high-speed stepper motors, up to 2-5 kpps
Scan Angle max.: 30°
Basic Patterns: ca. 50 (layers, tunnels, fences, waves, etc.)
Accessories: power cable, manual, interlock, key
Power Supply: 85V - 250 V AC
Power Consumption: 15 W
Dimensions: 188/165/106 mm
Weight: 2.6 kg
Funkció
DMX
Igen
Lézer
Igen
Tulajdonságok
Nemzetközi védettségjelölés
Nem
Lézer teljesítmény
170 mW
Lézer típus
Dióda, DPSS
Elektromos energiafogyasztás
15 W
Töltés
Tápegység
240V