Fonestar BOX35LED Karaoke rendszer
4,8/5
Termékkód: 241247 (BOX35LED)
4,8/5
Termékkód: 241247 (BOX35LED)
Karaoke rendszer Fonestar BOX35LED Karaoke rendszer
komplett hangosítási rendszer: kompakt kialakítású hordozható PA rendszer, beépített 7,4V / 4400 mAh elem, 6,5" mélysugárzó, beépített USB/SD/MP3 lejátszó, Bluetooth csatlakozás, 1x vezeték nélküli kézi mikrofon (2x LR6-AA belemmel működtethető), távvezérlés, LED fényeffekt, karaoke és echo funkciók, 35 W RMS teljesítmény, méretek: 250 x 355 x...
komplett hangosítási rendszer: kompakt kialakítású hordozható PA rendszer, beépített 7,4V / 4400 mAh elem, 6,5" mélysugárzó, beépített USB/SD/MP3 lejátszó, Bluetooth csatlakozás, 1x vezeték nélküli kézi mikrofon (2x LR6-AA belemmel működtethető), távvezérlés, LED fényeffekt, karaoke és echo funkciók, 35 W RMS teljesítmény, méretek: 250 x 355 x 155 mm, súly: 2,6 kg
Felhasználás
Kompatibilis valamivel
Android, iOS
Funkció
Bluetooth
Igen
Hangszóró
1x 6,5 "
Tulajdonságok
Kijelző
Igen
Szín
Fekete
Mélysugárzó
6,5"
Bemenetek és kimenetek
USB
SD kártyanyílás
AUX IN
MP3 / vonalbemenet
Mikrofon bemenet
1
Akusztika
Teljesítmény RMS
35 W
Csomagolás
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
Adapter
Tartozékok
Távirányító
Hálózati adapter mellékelve
Ország
Gyártás országa
Kína
Az értékelések száma alapján: 5
Vásárlói vélemények a termékről
A
Andrea J.
cz Zászló
Csehország 2025.07.01.
Spokojenost. Děti jsou nadšené.
Elégedettség. A gyerekek izgatottak.
Automatikusan lefordítva
Ezt az értékelést nem lehet lefordítani.
T
Tugomir A.
si Zászló
Szlovénia 2023.09.17.
M
Monika D.
sk Zászló
Szlovákia 2022.01.19.
H
Heureka.sk
sk Zászló
Szlovákia 2020.10.12.
Odporúča produkt
Plusy: Super zvuk, funkcie
Mínusy: Ziadne
Ajánlott termék
Előnyök: Nagyszerű hangzás, funkciók
Hátrányok: Nincs
Automatikusan lefordítva
V
Vásárló
cz Zászló
Csehország 2018.01.16.
Pěkná hračka pro děti. Skutečný sinusový výkon (RMS) to má 4-5W, je u toho zdroj 9V 1.2A.
Szép játék gyerekeknek. 4-5 W valódi szinuszteljesítménye (RMS) és 9 V 1,2 A tápegységgel működik.