Electro Harmonix EU24DC-100 Gitáreffekt tápegység
4,6/5
Termékkód: 217272 (EU24DC-100)
4,6/5
Termékkód: 217272 (EU24DC-100)
Gitáreffekt tápegység Electro Harmonix EU24DC-100 Gitáreffekt tápegység
hálózati adapter: 24V/100mA adapter Electro Harmonix gitáreffektekhez, pl. Deluxe Memory Man, Micro Synthesizer, Q-Tron, Stereo Polychorus, The Worm stb.
  • Feszültség: 24V
  • Áram (mA): 200
  • Áram: up to 200 mA
  • Kimenetek száma: 1
  • Polaritás: Center Plus
Tavaszi felszerelés frissítés
Funkció
Kimenetek száma
1
Bemenetek és kimenetek
Polaritás
Center Plus
Töltés
Feszültség
24V
Áram
up to 200 mA
Töltő típusa
Hálózati tápegység
Dugó típusa
Barrel
Tápegység
240V
Tartozékok
Hálózati adapter mellékelve
Nem
Ország
Gyártás országa
Taiwan
Az értékelések száma alapján: 4
Vásárlói vélemények a termékről
V
Vásárló
sk Zászló
Szlovákia 2026.02.28.
Asi jediny dostupny 24 V adapter.