Eminence BETA-12CX PA hangszóró
5/5
Termékkód: 1086731 (BETA-12CX)
5/5
Termékkód: 1086731 (BETA-12CX)
Úton van > 5 db
3 héten belül elérhető
PA hangszóró Eminence BETA-12CX PA hangszóró
  • Típus: Mid-Bass Loudspeaker
  • Átmérő: 12"
  • Impedancia: 8 Ohm
  • Teljesítmény: 250 W
  • Frekvenciatartomány: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Mágnes típusa: Ferrit
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Felhasználás
Mágnes típusa
Ferrit
Tulajdonságok
Impedancia
8 Ohm
Teljesítmény (Watt)
250
Teljesítmény
250 W
Frekvenciatartomány
57 Hz - 4,6 kHz
Szín
Fekete
Akusztika
Érzékenység (dB)
97,3
Méretek és súly
Átmérő
12"