Evans BD18EMAD2 EMAD2 Clear 18" Dobbőr
4,8/5
Termékkód: 380359 (BD18EMAD2)
4,8/5
Termékkód: 380359 (BD18EMAD2)
Dobbőr Evans BD18EMAD2 EMAD2 Clear 18" Dobbőr
Impact membrán 18 "sorozat EMAD2 - átlátszó. A membrán két rétegből készül. A külső vastagság 6,5 mm, a belső 10 mm, ami jelentős hatással van a membrán támadására és élettartamára. Ezenkívül a hang tulajdonságai tovább állítható az EMAD csillapító gyűrű rendszerrel.
  • Alkalmas: Nagydob
  • Széria: EMAD
  • Átmérő: 18"
  • Típus: Rezonációs
  • Rétegek száma: 2
  • Megmunkálás típusa: Átlátszó dobbőr
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Rétegek száma
Rétegek száma: 2
Megmunkálás típusa
Felhasználás
Alkalmas
Nagydob
Típus
Rezonációs
Tulajdonságok
Széria
EMAD
Rétegek száma
2
Szín a gyártó szerint
Transparent
Anyag
Megmunkálás típusa
Átlátszó dobbőr
Méretek és súly
Átmérő
18"