Ibanez IBZ10BV2 Gyakorló basszusgitár kombók
4,5/5
Termékkód: 220790 (IBZ10BV2)
4,5/5
Termékkód: 220790 (IBZ10BV2)
Gyakorló basszusgitár kombók Ibanez IBZ10BV2 Gyakorló basszusgitár kombók
basszusgitár kombó: tranzisztoros basszusgitárkombó, kompakt méretek, szolid hangzás, ideális otthoni használatra, 6,5" hangszóró, 10W teljesítmény, 4Ohm impedancia, 3 sávos EQ, Volume potméter, fejhallgató kimenet, CD / mp3 lejátszó csatlakozó, zárt konstrukció, méretek: 255 x 275 x 174 mm, súly: 3,6kg .
  • Teljesítmény: 10 W
  • Hangszóró: 1x 6,5 "
  • DI kimenet: Nem
Az 10 W-ig terjedő teljesítménnyel elegendő tartalékot kap a lenyűgöző hangerő és dinamika számára, akár a stúdióban, akár otthon élvezi a zenét, akár bulit szervez.
Az 10 W-ig terjedő teljesítménnyel elegendő tartalékot kap a lenyűgöző hangerőhöz és dinamikához, akár a stúdióban, akár otthon élvezi a zenét, akár bulit szervez.
Fejhallgató bemenet: Igen
Kezelőfelület
  • Middle
  • Basszus
  • Treble
  • Hangerő
Funkció
Hangszóró
1x 6,5 "
Effektcső a loophoz
Nem
Limiter
Nem
Kezelőfelület
Hangerő, Basszus, Middle, Treble
Tulajdonságok
Teljesítmény
10 W
Teljesítmény (Watt)
10
Bemenetek és kimenetek
MP3 / vonalbemenet
Igen
Fejhallgató bemenet
Igen
USB
Hangszoró kimenet
Nem, Igen
DI kimenet
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
240V