Light4Me FOG 600W LED BALL Ködgép
Termékkód: 1239434 (FOG-600W-LED-BALL)
Újdonság
Ködgép Light4Me FOG 600W LED BALL Ködgép
Olyan eszközt keres, amely egy átlagos helyiséget pillanatok alatt klubszerű táncparketté változtat? A Light4Me Fog 600W LED Ball egy 50m³/perc füstgép, amely beépített LED háttérvilágítású füsthatással és beépített diszkógömbbel rendelkezik, így egyszerre hoz létre sűrű ködöt és dinamikus fényjátékot. A füst háttérvilágítás 9 statikus színt...
  • LED típus: RGBWA
  • DMX: Nem
  • Vezeték nélküli irányítás: Igen
  • Térfogatáram: 50m3 / min
  • Folyadék típusa: Vízalapú
  • Tartály térfogata: 0,25 L
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Olyan eszközt keres, amely egy átlagos helyiséget pillanatok alatt klubszerű táncparketté változtat? A Light4Me Fog 600W LED Ball egy 50m³/perc füstgép, amely beépített LED háttérvilágítású füsthatással és beépített diszkógömbbel rendelkezik, így egyszerre hoz létre sűrű ködöt és dinamikus fényjátékot. A füst háttérvilágítás 9 statikus színt kínál, és a felhasználók választhatják a Jump, Fade és Magic automatikus programokat, hogy tökéletes hangulatot teremtsenek otthoni partikhoz, születésnapi partikhoz, esküvőkhöz, vállalati rendezvényekhez, DJ-szettekhez és kisebb klubszínpadokhoz. Tökéletes megoldás mobil DJ-knek, zenekaroknak, előadóművészeknek és mindenkinek, aki azonnal fokozni szeretné a hangulatot.
LED füst háttérvilágítás és diszkógömb - kétsávos hatás
A beépített 8x1W-os RGB 3 az 1-ben LED-ek hatékonyan világítják meg a ködöt élénk színekkel, míg a beépített 6x3W-os R/G/B/W/A/P LED diszkógömb többszínű sugarakat vetít a terembe. A kb. 2 méteres sugárzási hatótávolsággal és a kb. 15-20 másodpercig tartó folyamatos ködkibocsátással sűrű, jól látható színpadi hatást érhet el, amely kiemeli a világítótesteket és a lézereket. Ideális banketttermekbe, fitneszklubokba, iskolai diszkókba és otthoni hangstúdiókba.
Gyors bemelegedési idő és kényelmes működés
Kompakt ház és mobilitás
Műszaki specifikációk:
  • Készüléktípus: füstgép LED-es háttérvilágítási effektussal és diszkógömbbel
  • Teljesítmény: 50 m³/perc
  • Sugárzási tartomány: kb. 2 m
  • Folyadéktartály kapacitása: 0,25 l
  • Folyadékfogyasztás: 50 ml/perc
  • Működési idő teljes tartállyal (bemelegedési idő nélkül): kb. 5 perc
  • Fogyóeszközök: vízbázisú ködképző folyadék (nem tartozék)
  • Bemelegedési idő: kb. 3-4 perc
  • Folyamatos ködkibocsátás időtartama: kb. 15-20 s
  • Fényforrás: 8x1W RGB 3 az 1-ben LED (füst háttérvilágítás), 6x3W R/G/B/W/W/W/A/P LED (diszkógömb)
  • Statikus színek: 9 (piros, zöld, kék, rózsaszín, narancs, világoskék, lila, sárga, fehér)
  • Beépített programok: Jump, Fade, Magic
  • Vezérlés: kézi (FOG gomb), vezeték nélküli RF távirányító
  • Tápellátás: IEC C14
  • Tápkapcsoló: igen
  • Fűtés/készültségjelző: igen
  • Folyadékszintjelző: igen
  • Tápfeszültség: AC 230V, 50 Hz
  • Teljesítményfogyasztás: 60 W
  • Biztosító: F3A/230V
  • Hordozható fogantyú: igen
  • Tartókonzol: igen
  • IP védettségi fok: IP20
  • Ház anyaga: porszórt vas
  • Szín: fekete
  • A készülék méretei: 28 x 18 x 14 cm
LED típus
LED típus: RGBWA
LED teljesítmény
LED teljesítmény
  • 3 W
  • 1 W
Fényforrás
Fényforrás: LED
Térfogatáram
Térfogatáram: 50m3 / min
Csomag tartalma
  • Összeszerelő készlet
  • Kézi
  • Töltőkábel
  • Távirányító
Felhasználás
Funkció
DMX
Nem
Vezeték nélküli irányítás
Igen
Tulajdonságok
Szín
Fekete
LED típus
RGBWA
Nemzetközi védettségjelölés
IP20
Fényforrás
LED
Elektromos energiafogyasztás
60 W
Térfogatáram
50m3 / min
Kijelző
Nem
Balance
Igen
Folyadék típusa
Vízalapú
Bemelegedési idő
3 min, 4 min
Töltés
1 W (8 ), 3 W (6 )