Palmer PDI 06 L16 Feszültségosztó és Load box
Termékkód: 242000 (PDI06L16)
Termékkód: 242000 (PDI06L16)
Raktáron a beszállítónál
Rendelj ma, mi szállítjuk 3 héten belül
Feszültségosztó és Load box Palmer PDI 06 L16 Feszültségosztó és Load box
16 Ohm-os impedanciás attenuator, csökkenti a hangerőt a minőség befolyásolása nélkül, csatlakoztatható akár 120 W-os gitárerősítő és hangszóró közé, kapcsolók: BYPASS (100% jelszínt), ATTENUATOR (hangerő csillapítás: 70, 60, 35,25 és 18%), LOAD BOX (elnyeli a teljes hangerőt), 6,3 mm jack bemenet, 6,3 mm jack kimenet, méretek: 120 x 120 x 50...
  • Állványra szerelhető: Nem
  • DI kimenet: Nem
  • Teljesítmény: 120 W
16 Ohm-os impedanciás attenuator, csökkenti a hangerőt a minőség befolyásolása nélkül, csatlakoztatható akár 120 W-os gitárerősítő és hangszóró közé, kapcsolók: BYPASS (100% jelszínt), ATTENUATOR (hangerő csillapítás: 70, 60, 35,25 és 18%), LOAD BOX (elnyeli a teljes hangerőt), 6,3 mm jack bemenet, 6,3 mm jack kimenet, méretek: 120 x 120 x 50 mm, súly: 2,4 kg.
Tulajdonságok
Állványra szerelhető
Nem
Teljesítmény
120 W
Teljesítmény (Watt)
120
Bemenetek és kimenetek
USB
Nem
DI kimenet
Töltés
Tápegység
240V