Revoltage Core 200 Column Oszlop PA rendszer
4,5/5
Termékkód: 1226469 (CORE200C)
4,5/5
Termékkód: 1226469 (CORE200C)
Oszlop PA rendszer Revoltage Core 200 Column Oszlop PA rendszer
  • Típus: Hangszóró egység
  • Frekvenciatartomány: 60 Hz - 18 kHz
  • Teljesítmény: 500 W
  • Hangszóró: 1x 8 ", 2,5"
  • Maximális hangnyomás (SPL): 116 dB
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A beépített médialejátszó kezeli az USB-ről, SD-kártyáról és Bluetooth-ról történő lejátszást, így külső forrás nélkül is közvetlenül futtathat háttérzenét. A két XLR/6,35 mm-es kombinált bemenet mikrofon vagy vonal bemenethez állítható visszhanghatással lehetővé teszi az ének vagy beszéd, míg a sztereó 3,5 mm-es bemenet a telefon vagy a laptop számára. Az XLR vonalas kimenet lehetővé teszi egy második rendszer vagy felvételi konzol táplálását.
A funkciók áttekintése:
Teljes oszlopos PA-rendszer - mélynyomó + oszlopos hangszóró + 2x távolsági modul.
8" mélysugárzó oszlopos hangszóróval 4x 2,5" magas hangszóró
Moduláris plug-in kialakítás - 3 magassági konfiguráció
Beépített médialejátszó - USB, SD kártya és Bluetooth
2x mikrofon/line bemenet - XLR/6,35 mm-es kombinált bemenet állítható visszhanghatással
1x sztereó vonalbemenet - 3,5 mm-es jack külső forráshoz
1x vonalkimenet - XLR panel, 3-tűs
TWS Stereo Link - két egység összekapcsolása valódi sztereó hangzáshoz
Fő hangerő, basszus és bemeneti szint szabályozók
Standby funkció - automatikus kikapcsolás 30 perc csend után
Beépített limiter - túlterhelés elleni védelem
Felhasználás
Funkció
Hangszóró
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Igen
Mikrofonnal
Nem
WiFi
Nem
Digitális jelprocesszor DSP
EQ
2 sáv
Tulajdonságok
Frekvenciatartomány
60 Hz - 18 kHz
Teljesítmény
500 W
Szín
Fekete
Mélysugárzó
8"
Magassugárzó
2,5" (1 )
Keresztező frekvencia (kHz)
0,35
Keresztező frekvencia
350 Hz
Kijelző
Igen
Anyag
Hangláda anyaga
Műanyag
Bemenetek és kimenetek
Bemenet
3,5 mm TRS jack, 6,3mm Jack (2 x), XLR (2 x)
Kimenetek
XLR
Mikrofon bemenet
Igen (2)
USB
AUX IN
SD kártyanyílás
Akusztika
Teljesítmény RMS
200 W
Teljesítmény RMS (Watt)
200
Maximális hangnyomás (SPL)
116 dB
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
100 - 240V