Gemini AS-12TOGO Akkumulátoros PA rendszer
Termékkód: 813354
Mint új
Termékkód: 813354
Mint új
Készleten 1 db
Akkumulátoros PA rendszer Gemini AS-12TOGO Akkumulátoros PA rendszer (Mint új)
A Gemini AS-12TOGO erőteljes sztereó hangzást biztosít újratölthető akkumulátorral, kényelmes hordozható csomagolásban. Kompakt méretének, beépített visszahúzható fogantyújának és simán guruló kerekeinek köszönhetően ez a funkciókban gazdag hangszóró minőségi hangzást biztosít útközben. Egy 12"-es mélysugárzó és egy 2"-es nagyfrekvenciás...
  • Teljesítmény: 1500 W
  • Típus: 2 sávos
  • Frekvenciatartomány: 50 Hz - 18 kHz
  • Csomag tartalma: Kézi, Mikrofon, Mikrofonkábel, Töltőkábel
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A Gemini AS-12TOGO erőteljes sztereó hangzást biztosít újratölthető akkumulátorral, kényelmes hordozható csomagolásban. Kompakt méretének, beépített visszahúzható fogantyújának és simán guruló kerekeinek köszönhetően ez a funkciókban gazdag hangszóró minőségi hangzást biztosít útközben. Egy 12"-es mélysugárzó és egy 2"-es nagyfrekvenciás tömörítési meghajtó erejét egyesíti, hogy nagy, merész hangzást hozzon létre, függetlenül attól, hogy hogyan használják. Nehéz lenne megtalálni ezeket a funkciókat egy csomagban – Bluetooth, USB és SD lejátszás. A legjobb az egészben, hogy testreszabhatja a hangzást a közvetlenül a hátlapba integrált professzionális hangkeverővel.
Felhasználás
Típus
2 sávos
Funkció
Mikrofonnal
Igen
WiFi
Nem
Bluetooth
Igen
Rádió
Nem
EQ
Digitális jelprocesszor DSP
Oszlopadapter
Tulajdonságok
Teljesítmény
1500 W
Szín
Fekete
Mélysugárzó
12"
Közép hangszóró
Magassugárzó
2"
Teljesítmény (Watt)
1500
Frekvenciatartomány
50 Hz - 18 kHz
Szín a gyártó szerint
Black
Kijelző
Anyag
Hangláda anyaga
Polipropilén
Bemenetek és kimenetek
AUX IN
USB
Kimenetek
RCA (2 x)
SD kártyanyílás
Memóriakártya aljzat
MP3 / vonalbemenet
Mikrofon bemenet
Csomagolás
Csomag tartalma
Töltőkábel, Kézi, Mikrofonkábel, Mikrofon
Csomag mennyiség (db)
1
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
220 - 240V, Akkumulátor