Termékkód: 1104860 (WLO12SE-O-U)
Washburn Woodline O12SE Natural Elektroakusztikus gitár
Készleten 1 db
Elektroakusztikus gitár Washburn Woodline O12SE Natural Elektroakusztikus gitár
  • Fedlap: Masszív mahagóni
  • Hátlap és oldallap: Mahagóni
  • Fogólap: Ovangkol
  • Hangszedők: Piezo
  • Elektronika: Fishman Presys II
  • Nyak: Mahagóni
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Hátlap és oldallap
Hátlap és oldallap: Mahagóni
Megmunkálás típusa
Megmunkálás típusa: Csiszolt
Kezelőfelület
Kezelőfelület
  • Beépített tuner
  • Hangerő
  • Fázis
  • Treble
  • Basszus
Beépített tuner
Beépített tuner: Igen
Nyak: Mahagóni
Felhasználás
Funkció
Húrok száma
6
Hangolókulcsok
Chrome Die-Cast
Igen
Nyakpálca állító csőkulcs
Igen
Tulajdonságok
Preferált kéz
Jobbkezes
Kivágas (cutaway)
Nem
Szín
Barna
Nyak profil
C
Érintők száma
20
Hangszedők
Piezo
Húrláb/Tremoló
Ovangkol
Elektronika
Fishman Presys II
Fogólap berakás
Dot
Vastagsága
012" / 053"
Felsőnyereg
Graph Tech NuBone
Koptató
Nem
Binding
Barna
Szíj gomb
Standard
Szín a gyártó szerint
Natural
Anyag
Hátlap és oldallap
Mahagóni
Nyak megmunkálása
Satin
Fogólap
Ovangkol
Hardver
Króm
Megmunkálás típusa
Csiszolt
Konstrukció
Félmerev
Nyakpálca
Dual Action
Nyak
Mahagóni
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Akkumulátor típusa
9V