Celestion BN12-300S 4 Ohm Gitár / Basszusgitár Hangszóró 4 Ohm
5/5
Termékkód: 998783
Mint új
Akció
5/5
Termékkód: 998783
- 14 %
Mint új
Készleten 1 db
Gitár / Basszusgitár Hangszóró Celestion BN12-300S 4 Ohm Gitár / Basszusgitár Hangszóró 4 Ohm (Mint új)
- 14 %
  • Impedancia: 4 Ohm
  • Típus: Bass guitar Loudspeaker
  • Teljesítmény: 300 W
  • Frekvenciatartomány: 50 Hz - 4 kHz
  • Mágnes típusa: Neodímium
  • Átmérő: 12"
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Felhasználás
Mágnes típusa
Neodímium
Tulajdonságok
Teljesítmény (Watt)
300
Impedancia
4 Ohm
Teljesítmény
300 W
Frekvenciatartomány
50 Hz - 4 kHz
Szín
Fekete
Akusztika
Érzékenység (dB)
99
Érzékenység
99 dB
Méretek és súly
Átmérő (inch / hüvelyk)
12
Átmérő
12"