Eminence BETA-12A-2 PA hangszóró
5/5
Termékkód: 813728
Mint új
Akció
5/5
Termékkód: 813728
- 18 %
Mint új
Készleten 1 db
Ezt a terméket jelenleg nem lehet kézbesíteni az országodba.
PA hangszóró Eminence BETA-12A-2 PA hangszóró (Mint új)
- 18 %
A 12"-os középmély hangszóró tökéletes megoldás arra, hogy PA hangberendezése a legjobb hangzást biztosítsa. Ez a 250 W-os, 8 Ohm-os hangszóró úgy készült, hogy ne okozzon csalódást. Minden egyes American Standard Series hangszóró sziklaszilárd Eminence préselt acél házzal rendelkezik a kivételes tartósság érdekében Ha tehát megbízható...
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A 12"-os középmély hangszóró tökéletes megoldás arra, hogy PA hangberendezése a legjobb hangzást biztosítsa. Ez a 250 W-os, 8 Ohm-os hangszóró úgy készült, hogy ne okozzon csalódást. Minden egyes American Standard Series hangszóró sziklaszilárd Eminence préselt acél házzal rendelkezik a kivételes tartósság érdekében Ha tehát megbízható cserehangszóróra van szüksége kivételes hangminőséggel, ne keressen tovább, mint az Eminence Beta-12A American Standard Series hangszóró.
Felhasználás
Mágnes típusa
Ferrit
Tulajdonságok
Impedancia
8 Ohm
Teljesítmény (Watt)
250
Teljesítmény
250 W
Frekvenciatartomány
43 Hz - 3,8 kHz
Szín
Fekete
Akusztika
Érzékenység (dB)
98
Érzékenység
98 dB
Méretek és súly
Átmérő
12"