Eurolite Theatre 650/1000 Színházi fényvisszaverő
Márka: Eurolite
Termékkód: 215352 (THEATRE-650-1000)
Márka: Eurolite
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Erős fényvisszaverő. Tartalmaz egy keretet a színszűrők számára és egy védőrácsot. Fókuszálás 10-ről 40-re. Fresnel dizájn. Lámpa 230V / 650W és 1000W GX 9.5. Ideális termek, színházak és színpadi világításhoz. tápegység 230 V AC, fogyasztás 1010 W, méretek 380 x 270 x 350 mm, tömeg 4,5 kg.
Az izzót nem tartalmazza.
Sugárzási szög: 10-40°
Az 10-40° sugárzási szög ideális egyensúlyt biztosít a fénykoncentráció és a diszperzió között.
Típus
Tápegység
240V