Gemini AS-10TOGO Akkumulátoros PA rendszer
Termékkód: 1144254 (AS-10TOGO)
Termékkód: 1144254 (AS-10TOGO)
Akkumulátoros PA rendszer Gemini AS-10TOGO Akkumulátoros PA rendszer
A Gemini AS-10TOGO erőteljes sztereó hangzást biztosít újratölthető akkumulátorral, kényelmes hordozható csomagolásban. Kompakt méretének, beépített visszahúzható fogantyújának és simán guruló kerekeinek köszönhetően ez a funkciókban gazdag hangszóró minőségi hangzást biztosít útközben. Egy 10"-es mélysugárzó és egy 1,2"-es nagyfrekvenciás...
  • Teljesítmény: 1000 W
  • Típus: 2 sávos
  • Frekvenciatartomány: 50 Hz - 18 kHz
  • Csomag tartalma: Kézi, Mikrofon, Mikrofonkábel, Töltő
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A Gemini AS-10TOGO erőteljes sztereó hangzást biztosít újratölthető akkumulátorral, kényelmes hordozható csomagolásban. Kompakt méretének, beépített visszahúzható fogantyújának és simán guruló kerekeinek köszönhetően ez a funkciókban gazdag hangszóró minőségi hangzást biztosít útközben. Egy 10"-es mélysugárzó és egy 1,2"-es nagyfrekvenciás tömörítési meghajtó erejét egyesíti, hogy nagy, merész hangzást hozzon létre, függetlenül attól, hogyan használják. Nehéz lenne megtalálni ezeket a funkciókat egy csomagban – Bluetooth, USB és SD lejátszás. A legjobb az egészben, hogy testreszabhatja a hangzást a közvetlenül a hátlapba integrált professzionális hangkeverővel.
Felhasználás
Típus
2 sávos
Funkció
Mikrofonnal
Igen
WiFi
Nem
Bluetooth
Igen
Rádió
Nem
EQ
Digitális jelprocesszor DSP
Oszlopadapter
Tulajdonságok
Teljesítmény
1000 W
Szín
Fekete
Mélysugárzó
10"
Közép hangszóró
Magassugárzó
1,2"
Teljesítmény (Watt)
1000
Frekvenciatartomány
50 Hz - 18 kHz