Pro Mark RBH625LAW Rebound 2B Long Hickory Dobverő
Termékkód: 813160
Mint új
Termékkód: 813160
Mint új
Készleten 1 db
Dobverő Pro Mark RBH625LAW Rebound 2B Long Hickory Dobverő (Mint új)
A ProMark Rebound 2B Long alsócombok extra hosszúságúak a nagyobb hatótávolság érdekében, ugyanolyan átmérőjűek, kúposak és fejjel, mint a szabványos Rebound 2B dobszárak. Átmérő: 2B. Hossz: 16 1/2" / 419,1 mm. Átmérő: 0,625" / 15,9 mm. Anyag/fa: Hickory. Felületkezelés: lakk.
  • Típus: 2B
  • Anyag: Hickory
  • Forma: Acorn
  • Hossz (cm): 42
  • Átmérő (mm): 15,9
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
  • Átmérő: 2B
  • Hossz: 16 1/2" / 419,1 mm
  • Átmérő: 0,625" / 15,9 mm