Turbosound TS-12W350/8A Basszus Hangszóró / Mélysugárzó
5/5
Termékkód: 812834
Mint új
5/5
Termékkód: 812834
Mint új
Készleten 1 db
Basszus Hangszóró / Mélysugárzó Turbosound TS-12W350/8A Basszus Hangszóró / Mélysugárzó (Mint új)
  • Típus: PA
  • Impedancia: 8 Ohm
  • Frekvenciatartomány: 61 Hz - 3 kHz
  • Átmérő: 12"
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Az erőteljes hangsugárzó PA-rendszerekhez Turbosound meghajtókra van szükség, amelyeket úgy terveztek, hogy műfajtól függetlenül a legjobb hangteljesítményt nyújtsák. A 12 hüvelykes TS-12W350/8A alacsony frekvenciájú meghajtó erőteljes és kifejező basszusteljesítményt biztosít, és akár 1400 watt csúcsteljesítményt (350 watt RMS) is képes kezelni 51 Hz és 3 kHz közötti frekvenciatartományban. A fordított porvédő sapka megnöveli a merevséget, növeli a dugattyúteljesítményt a hihetetlenül dinamikus artikuláció érdekében. A fröccsöntött alumínium váz rendkívül erős és könnyű, így ideális cseremeghajtóként - vagy egyedi többsávos PA szekrényekbe való beillesztéshez.
Felhasználás
Típus
PA
Tulajdonságok
Mélysugárzó
12"
Impedancia
8 Ohm
Frekvenciatartomány
61 Hz - 3 kHz
Akusztika
Teljesítmény RMS
350 W
Maximális hangnyomás (SPL)
95 dB
Méretek és súly
Átmérő (inch / hüvelyk)
12
Átmérő
12"