Yamaha THR30IIA W Modellező gitárkombók
5/5
Termékkód: 997656
Mint új
Akció
5/5
Termékkód: 997656
- 13 %
Mint új
Készleten 1 db
Modellező gitárkombók Yamaha THR30IIA W Modellező gitárkombók (Mint új)
- 13 %
  • Teljesítmény: 30 W
  • Hangszóró: 3,5"
  • Beépített effektusok: Chorus, Delay, Reverb
  • Effektcső a loophoz: Nem
  • Opcionálisan elemről is üzemeltethető: Igen
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Az 30 W-ig terjedő teljesítménnyel elegendő tartalékot kap a lenyűgöző hangerő és dinamika számára, akár a stúdióban, akár otthon élvezi a zenét, akár bulit szervez.
Az 30 W-ig terjedő teljesítménnyel elegendő tartalékot kap a lenyűgöző hangerőhöz és dinamikához, akár a stúdióban, akár otthon élvezi a zenét, akár bulit szervez.
Reverb
Reverb: Igen
Fejhallgató bemenet
Fejhallgató bemenet: Igen
Bluetooth
Bluetooth
Kezelőfelület
  • Basszus
  • Treble
  • Hangszín
  • Reverb
  • Middle
  • Effect
  • Hangerő
Akkumulátorral működő
Felhasználás
Kompatibilis valamivel
Android, Mac, PC, iOS
Funkció
Hangszóró
3,5" (2 x)
Előválasztások száma
4
Effektek száma
3
Effektcső a loophoz
Nem
Bemenetek száma
3
MIDI interfész
Nem
Igen
Tulajdonságok
Teljesítmény (Watt)
30
Teljesítmény
30 W
Szín
Barna
Bemenetek és kimenetek
MP3 / vonalbemenet
Igen
AUX IN
Mikrofon bemenet
Lábkapcsoló bemeneti port
Fejhallgató bemenet
Hangszoró kimenet
USB
Effektek
Beépített effektusok
Chorus, Reverb, Delay
Kompresszor
Csomagolás
Csomag tartalma
Cubase AI
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Játékidő (óra)
5
Tápegység
15V, Adapter