Behringer PMP2000D Keverőerősítő
4,9/5
Termékkód: 813683
Csak kicsomagolt
4,9/5
Termékkód: 813683
Csak kicsomagolt
Eredeti csomagolással
Sérült csomagolás
Készleten 1 db
Keverőerősítő Behringer PMP2000D Keverőerősítő (Csak kicsomagolt)
keverőpult: 2x 1000W teljesítményű sztereó erősítő, D osztályú erősítő, 14 csatorna, Klark Teknik multieffekt processzor 25 presettel, 9 "Invisible" IMP mikrofon előerősítő 48V fantomtápellátási lehetőséggel, Behringer digital wireless system kompatibilitás, 3 sávos EQ csatornánként, LED visszajelzők, 9 sávos EQ a végfokon, fekete szín.
Eredeti csomagolással
Sérült csomagolás
Type Powered
Channels 14 channels (including 4 stereo channels)
Power 2000W bridge mode, 1000W per channel @ 4 ohms
Inputs - Mic Preamps 9 x XLR
Outputs - Main 2 x SpeakON
Outputs - Other 1 x RCA stereo pair
Phantom Power 9 channels
EQ Bands 3-band EQ (per channel), 9-band Graphic EQ (Main/Mon)
Aux Sends FX sends, Monitor sends
Effects Reverbs, Delays, Modulations, Combination FX
Funkció
Csatornák száma
14
Tulajdonságok
Teljesítmény
1000 W (2 x)
Teljesítmény (Watt)
2000
Bemenetek és kimenetek
AUX IN
Igen
Mikrofon bemenet
Igen
Csomagolás
Csomag tartalma
Töltőkábel, Kézi
Töltés
Tápegység
240V