Celestion CDX14-3045 Magassugárzó 8 Ohm
Termékkód: 812404
Mint új
Akció
Termékkód: 812404
- 13 %
Mint új
Készleten 1 db
Magassugárzó Celestion CDX14-3045 Magassugárzó 8 Ohm (Mint új)
- 13 %
A CDX14-3045 illesztőprogram a régebbi Celestion CDX14-3040 magas tömörítési illesztőprogram továbbfejlesztett változata, ezúttal egy darabból álló titán membránnal. Ezt a kiváló minőségű HF megoldást ismét 120 W-ra növelt (AES szabvány szerint mérve) méltányos teljesítmény és 108 dB-es megnövelt érzékenység jellemzi, alacsonyabb, 800 Hz-es (12...
  • Impedancia: 8 Ohm
  • Típus: PA
  • Teljesítmény: 240 W
  • Mágnes típusa: Neodímium
  • Frekvenciatartomány: 500 Hz - 20 kHz
  • Átmérő: 1,4"
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A CDX14-3045 illesztőprogram a régebbi Celestion CDX14-3040 magas tömörítési illesztőprogram továbbfejlesztett változata, ezúttal egy darabból álló titán membránnal. Ezt a kiváló minőségű HF megoldást ismét 120 W-ra növelt (AES szabvány szerint mérve) méltányos teljesítmény és 108 dB-es megnövelt érzékenység jellemzi, alacsonyabb, 800 Hz-es (12 dB/okt) keresztezési ponttal. Ezenkívül a CDX14-3045 átmérője is csökkent, mérete kompakt 117 mm, ami javítja a szoros csatolást több meghajtós alkalmazásokban.
Felhasználás
Típus
PA
Mágnes típusa
Neodímium
Tulajdonságok
Impedancia
8 Ohm
Teljesítmény (Watt)
240
Teljesítmény
240 W
Frekvenciatartomány
500 Hz - 20 kHz
Akusztika
Teljesítmény RMS
120 W
Érzékenység
108 dB
Méretek és súly
Átmérő (inch / hüvelyk)
1,4
Átmérő
1,4"