Celestion FTR12-4080DL 4ohm PA hangszóró
Termékkód: 999775
Mint új
Akció
Termékkód: 999775
- 20 %
Mint új
Készleten 1 db
PA hangszóró Celestion FTR12-4080DL 4ohm PA hangszóró (Mint új)
- 20 %
A Celestion FTR12-4080DL 4Ω egy 12 hüvelykes, alacsony frekvenciájú hangszóró, amelyet kifejezetten olyan mélynyomó alkalmazásokhoz terveztek, ahol nagy hatékonyság és megbízható teljesítmény szükséges. A hangszórót a Celestion angliai Ipswich-i központjában fejlesztették ki, fejlett FEA modellezési technikák alkalmazásával a nagyobb hatékonyság...
  • Típus: Hangszóró egység
  • Átmérő: 12"
  • Impedancia: 4 Ohm
  • Teljesítmény: 1400 W
  • Frekvenciatartomány: 20 Hz - 300 Hz
  • Mágnes típusa: Ferrit
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A Celestion FTR12-4080DL 4Ω egy 12 hüvelykes, alacsony frekvenciájú hangszóró, amelyet kifejezetten olyan mélynyomó alkalmazásokhoz terveztek, ahol nagy hatékonyság és megbízható teljesítmény szükséges. A hangszórót a Celestion angliai Ipswich-i központjában fejlesztették ki, fejlett FEA modellezési technikák alkalmazásával a nagyobb hatékonyság és az alacsony torzítás elérése érdekében. Az Airflow szellőzőrendszernek köszönhetően a hő hatékonyan oszlik el, minimálisra csökkentve a teljesítményösszenyomást és meghosszabbítva a hangszóró élettartamát. Az FTR12-4080DL ideális professzionális hangrendszerekhez, ahol erős és pontos basszusteljesítményre van szükség.
Teljesítmény: 700 W (névleges), 1400 W (folyamatos)
Érzékenység: 88 dB
Frekvencia tartomány: 20 - 300 Hz
Impedancia: 4 ohm
Hangtekercs: 4" (100 mm) rézhuzal alumínium hordozón
Membrán: Üvegszál erősítésű papír tartós impregnálással
Felfüggesztés: Félhengeres elasztomer és optimalizált dupla lengőkaros felfüggesztés
Alváz: Öntött alumínium
Mágnes: Ferrit, súlya 3,6 kg
Maximális lineáris mozgás (Xmax): 13,6 mm
Súly: 10,2 kg
Felhasználás
Mágnes típusa
Ferrit
Tulajdonságok
Impedancia
4 Ohm
Teljesítmény (Watt)
1400
Teljesítmény
1400 W
Frekvenciatartomány
20 Hz - 300 Hz
Akusztika
Teljesítmény RMS
700 W
Érzékenység
88 dB
Méretek és súly
Átmérő
12"