Dunlop DBN55115 Basszusgitár húr
4,5/5
Termékkód: 813060
Mint új
4,5/5
Termékkód: 813060
Mint új
Készleten 1 db
Basszusgitár húr Dunlop DBN55115 Basszusgitár húr (Mint új)
  • Húrok száma: 4
  • Hossz: Long Scale
  • Vastagsága: 055" / 115"
  • Anyag: Nikkel
  • Feltekerés: Round Wound / Hengeres
  • Befejezés: Ball End / Golyó
Tavaszi felszerelés frissítés
Funkció
Húrok száma
4
Tulajdonságok
Vastagsága
055" / 115"
Magra
Acél
Befejezés
Ball End / Golyó
Anyag
Anyag
Nikkel
Méretek és súly
Hossz
Long Scale
Ország
Gyártás országa
USA
Az értékelések száma alapján: 4
Vásárlói vélemények a termékről
P
Petr Z.
cz Zászló
Csehország 2025.04.21.
Super struny, skvělej tón a na ladění C drop krásně pevný!!!
Nagyszerű húrok, remek hangzás és gyönyörűen masszív C-drop hangolás!!!
Automatikusan lefordítva
Ezt az értékelést nem lehet lefordítani.
M
Martijn B.
nl Zászló
Hollandia 2024.06.12.
Ik had met deze dikkere snaren gehoopt dat ze stugger zouden blijven dan de standaard 105 in een lagere stemming. Echter zijn ze nog soepeler waardoor ik niet uitkom met up-tempo werk. De sound is in ieder geval wel okay, mits je in E gestemd staat. Prijs is ook prima althans, als je er mee uit de voeten komt.