Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboszkóp
4,4/5
Termékkód: 813501
Mint új
4,4/5
Termékkód: 813501
Mint új
Készleten 1 db
Stroboszkóp Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboszkóp (Mint új)
fénytechnikai effekt: stroboszkóp, állítható felvillanás szám (1-10 villanás/másodperc), kisebb terek, szórakozóhelyek, rock clubok, diszkók fénytechnikájának fejlesztésére alkalmas, 230 V / 50 Hz feszültségigény, 25W teljesítmény, méretek: 135 x 97 x 55 mm, súly: 0.5 kg.
Töltés
Tápegység
240V