Revoltage Pulse 300 Column Oszlop PA rendszer
4,5/5
Termékkód: 813646
Mint új
Akció
4,5/5
Termékkód: 813646
- 7 %
Mint új
Készleten 1 db
Ezt a terméket jelenleg nem lehet kézbesíteni az országodba.
Oszlop PA rendszer Revoltage Pulse 300 Column Oszlop PA rendszer (Mint új)
- 7 %
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A rendszer középpontjában egy 8 hüvelykes mélysugárzó áll, amelyhez egy 2,5 hüvelykes magas kompressziós meghajtó párosul, és amely akár 500 watt csúcsteljesítményt (300 watt RMS) biztosít a mély 20 Hz-től a kristálytiszta 19 kHz-ig terjedő tartományban. A 118 dB maximális SPL értékkel bármilyen helyiséget könnyedén megtölti.
A csatlakoztatás egyszerű. Vezeték nélkül streamelhet Bluetooth 5.0-n keresztül telefonjáról vagy táblagépéről, csatlakoztathat mikrofont vagy gitárt az XLR/6,3 mm-es kombinált bemeneteken keresztül, csatlakoztathat külső forrást az RCA vagy 3,5 mm-es AUX bemeneten keresztül, vagy csatlakoztathat más PA-rendszer hangszórókat az XLR keverőkimeneten keresztül. Két PULSE300C van? A TWS gomb egyetlen megnyomásával teljes sztereó rendszerré kapcsolhatja őket.
Jellemzők áttekintése:
500 W csúcs / 300 W RMS - közepes és nagy rendezvényhelyszínekhez
Bluetooth 5.0 streaming - vezeték nélkül akár 10 méteres távolságig
TWS Stereo Link - két darab összekapcsolása a teljes sztereó hangzás érdekében
5 DSP előbeállítás - Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2x XLR/6,3 mm-es kombinált bemenet - mikrofon, gitár vagy vonalas bemenet
RCA + 3,5 mm-es AUX bemenetek - külső hangforrásokhoz
XLR mix kimenet - további hangszórók vagy PA csatlakoztatásához
8" mélysugárzó + 2,5" magas kompressziós meghajtó magas hangszóró
Frekvenciaválasz: 20 Hz - 19 kHz | Max. SPL: 118 dB | Impedancia: 4 Ohm
Méretek: 435 x 290 x 625 mm | Súly: 16,45 kg
Univerzális tápegység: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Felhasználás
Funkció
Hangszóró
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Igen
Mikrofonnal
Nem
WiFi
Nem
Digitális jelprocesszor DSP
Igen
EQ
2 sáv
Tulajdonságok
Frekvenciatartomány
60 Hz - 18 kHz
Teljesítmény
1000 W
Szín
Fekete
Mélysugárzó
8"
Magassugárzó
2,5" (1 )
Kijelző
Anyag
Hangláda anyaga
Műanyag
Bemenetek és kimenetek
Bemenet
3,5 mm TRS jack, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Kimenetek
XLR
Mikrofon bemenet
Igen (2)
USB
AUX IN
Akusztika
Teljesítmény RMS
300 W
Teljesítmény RMS (Watt)
300
Maximális hangnyomás (SPL)
118 dB
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
100 - 240V