Shure BLX24E/B58 Vezeték nélküli készlet H8E: 518-542 MHz
4,8/5
Termékkód: 812508
Mint új
4,8/5
Termékkód: 812508
Mint új
Készleten 1 db
Vezeték nélküli készlet Shure BLX24E/B58 Vezeték nélküli készlet H8E: 518-542 MHz (Mint új)
vezeték nélküli rendszer: BLX4 vevő, 1/4" és XLR csatlakozó, Beta 58A dinamikus mikrofon, szuperkardioid iránykarakterisztika, neodímium mágnes, 150 Ohm impedancia, -51 dBV / Pa érzékenység, kompakt és robusztus kialakítás, BLX2 adó, 100 m hatótávolság, 14 óra működési idő.
  • Vevőegység: BLX4
  • Adó/mikrofon: BLX2/B58
  • Frekvencia: H8E: 518-542 MHz
  • Rendszer: UHF
  • Frekvencia sáv: 518 - 542 MHz
  • Frekvenciatartomány: 50 Hz - 15 kHz
Rendszer
Rendszer: UHF
Frekvencia sáv
Frekvencia sáv: 518 - 542 MHz
A frekvenciasáv határozza meg azt a frekvenciatartományt, amelyben a készülék működik. Ez a termék 518 - 542 MHz frekvenciasávval rendelkezik, amely optimális teljesítményt és megbízható jelátvitelt biztosít.
Frekvenciatartomány
Az 50 Hz - 15 kHz frekvenciaválasza elég széles tartományt biztosít az összes finom zenei és hangi részlet rögzítéséhez.
Akkumulátorral működő
Akkumulátorral működő
Funkció
Vevőegység
BLX4
Adó/mikrofon
BLX2/B58
Tulajdonságok
Frekvencia
H8E: 518-542 MHz
Rendszer
UHF
Frekvencia sáv
518 - 542 MHz
Frekvenciatartomány
50 Hz - 15 kHz