Yamaha THR10IIW Modellező gitárkombók
4,9/5
Termékkód: 813539
Mint új
4,9/5
Termékkód: 813539
Mint új
Készleten 1 db
Modellező gitárkombók Yamaha THR10IIW Modellező gitárkombók (Mint új)
  • Csatornák száma: 1
  • Teljesítmény: 20 W
  • Hangszóró: 3,1"
  • Beépített effektusok: Chorus, Echo, Flanger, Reverb, Tremolo
  • Effektcső a loophoz: Nem
  • Opcionálisan elemről is üzemeltethető: Igen
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
  • Bluetooth: Audio/MIDI
  • Vezeték nélküli gitár csatlakozás: Line 6 G10T adó szükséges (külön megvásárolható)
  • Kromatikus tuner
  • Csatlakozás: bemenet (6,3 mm-es jack), AUX (3,5 mm-es sztereó jack), fejhallgató (3,5 mm-es sztereó jack), DC IN, USB Audio Class 2.0
  • Hangszóró: 2 x 3,1" (8 cm) teljes hangsugárzó
  • Teljesítmény: 20 W (10 W + 10 W), Akkumulátor: 15 W (7,5 W + 7,5 W)
  • Hálózati tápellátás: YNT345-1530
  • Akkumulátor: újratölthető, élettartama 5 óra
  • A csomag tartalma: tápegység (15 V 3A), Cubase AI internetről letölthető, kézikönyv
  • Méretek: 368 x 183 x 140 mm
  • Súly: 3,2 kg
  • Szín: bézs
Csatornák száma
Csatornák száma: 1
Az 20 W-ig terjedő teljesítménnyel elegendő tartalékot kap a lenyűgöző hangerő és dinamika számára, akár a stúdióban, akár otthon élvezi a zenét, akár bulit szervez.
Az 20 W-ig terjedő teljesítménnyel elegendő tartalékot kap a lenyűgöző hangerőhöz és dinamikához, akár a stúdióban, akár otthon élvezi a zenét, akár bulit szervez.
Reverb: Igen
Fejhallgató bemenet: Igen
Bluetooth
Kezelőfelület
  • Middle
  • Basszus
  • Treble
  • Gain
  • Output
  • Effect
  • Amp
  • Master
Akkumulátorral működő
Felhasználás
Kompatibilis valamivel
Android, Mac, PC, iOS
Funkció
Csatornák száma
1
Hangszóró
3,1" (2 x)
Effektek száma
8
Effektcső a loophoz
Nem
Bemenetek száma
2
MIDI interfész
Nem
Bluetooth
Igen
Tulajdonságok
Teljesítmény (Watt)
20
Teljesítmény
20 W
Szín
Bézs
Bemenetek és kimenetek
MP3 / vonalbemenet
Igen
AUX IN
Mikrofon bemenet
Lábkapcsoló bemeneti port
Fejhallgató bemenet
Hangszoró kimenet
USB
Effektek
Beépített effektusok
Flanger, Reverb, Tremolo, Chorus, Echo
Reverb
Kompresszor
Csomagolás
Csomag tartalma
Kézi, Adapter, Cubase AI
Töltés
Opcionálisan elemről is üzemeltethető
Tápegység
15V, Adapter