Audio-Technica ATR1500X Dinamikus énekmikrofon
4/5
Termékkód: 813586
Mint új
4/5
Termékkód: 813586
Mint új
Készleten 1 db
Dinamikus énekmikrofon Audio-Technica ATR1500X Dinamikus énekmikrofon (Mint új)
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
Műszaki adatok:
  • Típus: Dinamikus
  • Irányjellemző: Egyirányú
  • Frekvencia válasz: 60 - 15 000 Hz
  • Nyitott áramkör érzékenysége: -57 dB
  • Impedancia: 500 ohm
  • Súly: 284 g kábel nélkül
  • Kábel: Kivehető, cserélhető 5 m (16,5 ') kábel
  • Tartozékok: Állítható állványbilincs, puha védőtok
"
Irányjellemző
Irányjellemző: Mindenirányú
Felhasználás
Típus
Dinamikus
Funkció
Irányjellemző
Mindenirányú
Tulajdonságok
Impedancia
500 Ohm