Turbosound TS-15W300/8A Basszus Hangszóró / Mélysugárzó
5/5
Termékkód: 812581
Mint új
Akció
5/5
Termékkód: 812581
- 22 %
Mint új
Készleten 1 db
Basszus Hangszóró / Mélysugárzó Turbosound TS-15W300/8A Basszus Hangszóró / Mélysugárzó (Mint új)
- 22 %
A 15”-os TS-15W300 / 8A-es alacsony frekvenciájú konverter szilárd és jellegzetes mélyhangokat biztosít, és akár 1200 W csúcsteljesítményt (300 W RMS) is képes kezelni 46 Hz és 3 kHz közötti frekvenciatartományban. A fröccsöntött alumínium váz rendkívül erős és könnyű, így ideális cseremeghajtóként való használatra - vagy testreszabott többsávos...
  • Típus: Basszus, PA
  • Teljesítmény: 1200 W
  • Impedancia: 8 Ohm
  • Frekvenciatartomány: 46 Hz - 3 kHz
  • Átmérő: 15"
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A 15”-os TS-15W300 / 8A-es alacsony frekvenciájú konverter szilárd és jellegzetes mélyhangokat biztosít, és akár 1200 W csúcsteljesítményt (300 W RMS) is képes kezelni 46 Hz és 3 kHz közötti frekvenciatartományban. A fröccsöntött alumínium váz rendkívül erős és könnyű, így ideális cseremeghajtóként való használatra - vagy testreszabott többsávos PA dobozokba és mélynyomókba történő felszereléshez.
Felhasználás
Típus
Basszus, PA
Tulajdonságok
Teljesítmény
1200 W
Teljesítmény (Watt)
1200
Mélysugárzó
15"
Impedancia
8 Ohm
Frekvenciatartomány
46 Hz - 3 kHz
Szín
Kék
Akusztika
Teljesítmény RMS
300 W
Maximális hangnyomás (SPL)
97 dB
Maximális hangnyomás -SPL (dB)
97
Méretek és súly
Átmérő (inch / hüvelyk)
15
Átmérő
15"