Turbosound TS-15W300/8A Basszus Hangszóró / Mélysugárzó
Márka: Turbosound
Termékkód: 813520
Márka: Turbosound
Termékkód: 813520
- Típus: Basszus, PA
- Teljesítmény: 1200 W
- Impedancia: 8 Ohm
- Frekvenciatartomány: 46 Hz - 3 kHz
- Átmérő: 15"
Ez egy automatizált szoftver általi fordítás:
A 15”-os TS-15W300 / 8A-es alacsony frekvenciájú konverter szilárd és jellegzetes mélyhangokat biztosít, és akár 1200 W csúcsteljesítményt (300 W RMS) is képes kezelni 46 Hz és 3 kHz közötti frekvenciatartományban. A fröccsöntött alumínium váz rendkívül erős és könnyű, így ideális cseremeghajtóként való használatra - vagy testreszabott többsávos PA dobozokba és mélynyomókba történő felszereléshez.